9 отзывов
Кварц - штучний чи натуральний камінь?

Кварц - штучний чи натуральний камінь?

Кварц - штучний чи натуральний камінь?

Огляд агломерату кварцу.

Кварцовий штучний камінь - є з'єднанням природного мінералу кварцу з високоякісною поліефірною смолою, а також кольоровими пігментними добавками. Такий матеріал дуже міцний, а частка кварцу в ньому дорівнює 95 %, смоли - 3%, пігментів - 2%. Штучний кварц має твердість сім балів (шкала Мооса ) , граніт - шість балів, міцнішим за кварц  є тільки алмаз.

Для виробництва кварцового агломерату велика частина кварцу поставляється з таких країн як Туреччина, Італія та Індія.

Ось як виглядає процес виробництва аглокварцу .

Спочатку перемішується кварцова крихта з колірними пігментами. Таким чином отримують певну колірну гаму, а також текстуру поверхні . Потім додається сполучна речовина - ненасичена поліефірна смола. На відміну від натурального каменю отриманий матеріал не має таких недоліків як пористість і ламкість (тому в нього не проникає бруд і рідина) . Також він має високу термостійкість - витримує перепади температури, що перевищують 100 градусів.

Вироби з кварцу - стільниці, ванни, каміни, зовнішнє оздоблення.

Саме цілий ряд переваг штучного каменю в порівнянні з натуральним каменем сприяють тому, що його сфера застосування стрімко розширюється. Цей матеріал використовується в ремонті і обробці приміщень. Він з однаковим успіхом застосовується як в житлових приміщеннях, так в приміщеннях громадського призначення (барні стійки, стільниці з кварцу і підвіконня, каміни, мийки, для облицювання стін і підлог).

Вироби з нього можна побачити як в кафе і ресторанах, саунах або басейнах, так і в облицюванні зовнішніх фасадів будівель.

 

 

 Ще одна перевага кварцового агломерату перед такими матеріалами як граніт і мармур - колірне різноманіття і безліч різних вкраплень. В якості оздоблювального матеріалу штучний кварц також є ідеальним варіантом , адже він невибагливий і легкий у догляді .

 

Попередньо ознайомитися і вибрати колір аглокварцу можна на нашому сайті. Але, щоб найбільш точно підібрати матеріал (адже колір кварцового агломерату на картинці може відрізнятися від реального кольору матеріалу), будемо раді бачити вас у нашому офісі.

Агломерат - матеріал, який складається з інертного сполучного речовини, яке ні з чим не взаємодіє, і наповнювача. Щоб отримати штучний кварц спочатку необхідно спресувати в умовах вакууму і високої температури матеріал. Для виробництва кварцового агломерату використовують жильний кварц . Його дроблять в крихту, потім йде процес промивки, сушки і сортування за розмірами в різні фракції.

Завдяки підбору та змішуванню певних фарбувальних пігментів з кварцовою крихтою і виходить та чи інша кольорова гама отриманого матеріалу. Після цього додається поліефірна смола (ненасичена), яка грає роль сполучної речовини. Таким чином отримують кварцовий агломерат, зовнішній вигляд якого ідентичний з натуральним каменем, але сам матеріал не має тих недоліків, які можна зустріти в натуральних каменях .

Штучний камінь відрізняється своєю міцністю, а також стійкістю до різних видів механічного впливу. Особлива технологія виробництва цього штучного каменю забезпечує такі властивості як стійкість до впливу високих температур і вологонепроникність.

Виходячи з перерахованих вище достоїнств кварцового агломерату стає очевидним той факт, чому сфери його застосування постійно розширюються, будь то ремонт приміщень або елементи інтер'єру житлових і громадських будівель.

Ви можете вибрати цей матеріал для абсолютно будь-яких цілей, і він неодмінно порадує вас своєю довговічністю, стійкістю до пошкоджень, легкістю у догляді і широкою гамою.

Предыдущие статьи